Prowadzimy sklep stacjonarny zoologiczno-ogrodniczy „OSKAR” w Częstochowie przy Alei Pokoju 4.

Można w nim nabyć wybrane, najlepsze produkty do domu i ogrodu, przeciw gryzoniom i wszelkim insektom, a także do oczek wodnych, basenów, przydomowych oczyszczalni, udzielamy porad i przyjmujemy zlecenia na usługi ogrodnicze. Posiadamy szeroką ofertę ryb, artykułów dla akwarystów i terrarystów, dobrej jakości karmy dla psów, kotów, gryzoni, ptaków oraz owady karmowe.

Uczestniczymy w konferencjach, wystawach, forach ogrodniczych i zoologicznych. Bierzemy udział w spotkaniach z uznanymi ekspertami i autorytetami w kraju i za granicą, by być na bieżąco z trendami oraz nowościami.

Udzielamy konsultacji opiekunom historycznych ogrodów. Odbyliśmy wizytę w Łazienkach Królewskich w Warszawie na zaproszenie Głównego Ogrodnika, pani Barbary Werner i pana Tomasza Nadratowskiego, specjalisty ds. zieleni i architektury krajobrazu. Odwiedziliśmy także zespół pałacowo-parkowy Branickich w Białymstoku dając zalecenia pielęgnacyjne dla porażonych grzybami chorobotwórczymi bukszpanów. Udzielaliśmy porad dotyczących nasadzeń w ogrodzie pałacowym w Wilanowie. Cyklicznie odwiedzamy Ogrody Zamku Królewskiego w Warszawie. Staramy się przyczynić do zachowania pięknych, historycznych nasadzeń ornamentów bukszpanowych i tworzyć przyjazne, bezpieczne otoczenie.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Centrum Zieleni sp. z o.o.

O nas

Czym się zajmujemy

Na rynku działamy od kilku lat.

W 2015 r. zmieniliśmy postać prawną i od tego czasu jesteśmy spółką z ograniczoną odpowiedzialnością.

Centrum Zieleni jest wyłącznym przedstawicielem holenderskiej marki Topbuxus w Polsce i Europie Wschodniej, naturalnych produktów do pielęgnacji bukszpanów.

Otrzymaliśmy dwa „Złote Medale MTP 2017 i 2018” Międzynarodowych Targów Poznańskich, przyznane pod przewodnictwem prof. dr hab. Grzegorza Skrzypczaka z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, dla naturalnego nawozu Topbuxus Health-mix do bukszpanów oraz wyróżnienia m.in.: „Kreator Garden Trendów 2016

 

Zajmujemy się aranżacją terenów zieleni, pielęgnacją roślin, dostawą drzew i krzewów, zakładaniem systemów nawodnień, oczek wodnych itp.

Kontakt